سازمان سنجش آموزش کشور از سوی رئیس جمهوری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از وزارت علوم، در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد، از ۱۴ دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.

سازمان سنجش آموزش کشور، شرکت توانیر٬ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و آرش کردی، ابراهیم خدایی و مهدی کرباسیان روسای این دستگاه‌ها با دریافت تندیس و لوح تقدیر از دکتر روحانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش ملی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز وزارتخانه‌های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، فناوری و ارتباطات و اطلاعات و نیرو به عنوان دستگاه منتخب، انتخاب شدند که سردار قاسم تقی‌زاده جانشین وزیر دفاع و وزرای ارتباطات و نیرو به نمایندگی از این وزارت‌خانه‌ها از سوی رئیس جمهوری مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بعد شاخص‌های عمومی، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد حاج رسولی‌ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب نیز به نمایندگی از دستگاه‌های متبوع خود در مراسم امروز مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان امور اراضی کشور در بخش شاخص‌های اختصاصی به عنوان نمایندگان دستگاه‌های برگزیده از رئیس‌جمهوری لوح تقدیر و تندیس دریافت کردند.

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز در بخش اصلاح ساختار سازمانی مورد تقدیر رئیس جمهوری قرار گرفتند.

روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان بنادر و دریانوردی نیز در بخش توسعه دولت الکترونیک از سوی رئیس جمهوری تقدیر شدند.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *