مهلت ویرایش و انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد تا ۱۱ خرداد

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پی درخواستهای مکرر داوطلبان مبنی بر فرصت مجدد برای انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی، اعلام کرد که انتخاب رشته و همچنین ویرایش رشته / محل‌ها از ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۹ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

طبق این اطلاعیه، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته / محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

داوطلبان با مراجعه با سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org و با وارد کردن کُد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد کردن کُد رهگیری به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (در پایین کارنامه سازمان سنجش درج شده است) به عنوان رمز عبور می‌توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

بنا بر این گزارش، استثنائا در این نوبت تمامی داوطلبانی هم که قبلا اقدام به ویرایش کرده‌اند می توانند در صورت تمایل مجدداً  انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند . ویرایش اولویتهای انتخابی داوطلبان فقط ۱ نوبت  امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست.

شایان ذکر است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *