توزیع آجیل شب عید در بین ۸۰۰ خانواده کرمانشاهی

یوسف مصطفایی مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس اظهار کرد: طرح بسیج دانشجویی این دانشگاه مبنی‌بر جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه‌، بسته‌بندی و توزیع آجیل شب عید برای خانواده‌های زلزله‌زده کرمانشاه با استقبال خوب دانشجویان، اساتید و پزشکان این دانشگاه همراه بوده و الحمدالله بسته‌های تدارک دیده شده، تا به حال در بین ۸۰۰ خانواده کرمانشاهی توزیع شد.

وی ادامه داد: در همین راستا در روز ۱۴ اسفندماه همزمان با روز نیکوکاری بازارچه خیریه‌ای در دانشگاه و همچنین بیمارستان بقیه‌الله(عج) برپا شد که سود حاصل از آن برای طرح خرید آجیل شب عید مصرف شد.

مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(ع) افزود: بررسی‌های میدانی از مناطق زلزله‌زده نشان می‌دهد متاسفانه وضعیت رسیدگی به مردم و اسکان آن‌ها در شرایط مناسبی نیست و شاید این طرح مرهم اندکی بر آلام متعدد مردم عزیز این خطه از سرزمین‌مان باشد.

مصطفایی خاطرنشان کرد: از مسئولین امر هم می‌خواهیم رسیدگی به مردم آسیب‌دیده کرمانشاه را با قوت ادامه دهند و در راستای حل معضلات و مشکلات آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *