اعزام ۸ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های تهران به اردوی راهیان‌نور/ تمام زائران در سلامت هستند

حمیدرضا پشت‌کوهی مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت:‌ برای اردوی راهیان‌نور بسیج دانشجویی تهران بزرگ اعزام ۸ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های تهران‌بزرگ برنامه‌ریزی شده‌ بود که تا این لحظه تقریبا ۷۰ درصد آن‌ها اعزام شده‌اند و ۳۰ درصد باقی مانده هم حداکثر تا ۲۸ اسفند اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه الحمدالله تا به این لحظه مشکل و اتفاقی برای زائران نیافتاده و همگی در سلامت کامل هستند، ادامه داد:‌ تقریبا ۹۰ دانشجویان با قطار به جنوب کشور اعزام شده‌اند و تنها ۱۰ درصد دانشجویان به دلیل محدودیت‌های ریلی و هزینه بالای آن بنا به تصمیم مسئولین برخی دانشگاه‌ها با اتوبوس راهی کربلای ایران شدند.

مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ افزود: امسال یک برنامه ویژه در منطقه هورالعظیم داریم که روایتگری حین گشت‌زنی با قایق بین نیزارهای هور است که زمانی شاهد عملیات‌هایی همچون خیبر و بدر بود.

مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ با بیان اینکه یک رزم نمایشی کوچک در کنار حضور دانشجویان روی آب در این منطقه تدارک دیده شده است، تصریح کرد:‌ هدف از این‌کار نشان دادن گذشتن از بن بست‌ها در گذشته و حال است که با تکیه و باور به توان داخلی می‌توانیم همه مشکلات را از سر راه برداریم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *