«انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران» تحکیم وحدتی شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با تصویب شورای عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور (دفتر تحکیم وحدت)، «انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران» به عضویت دفتر تحکیم وحدت درآمد.

بنابراین گزارش، دفتر تحکیم وحدت برای این انجمن در راه نیل به اهداف اصیل انجمن‌های اسلامی آرزوی موفقیت دارد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران در بخشی از بیانیه اعلام موجودیت تاکید کرد: انجام کار از اذهان دغدغه مند شروع شد، از روح پر درد انسانی… بیش از هفتاد سال از تشکیل انجمن اسلامی می‌گذرد. 

از قضای نیکوی روزگار این انسان‌ها پزشک هم بودند، وقتی که اولین انجمن اسلامی در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران تاسیس شد، از آن روز تا کنون دانشجوهای حق طلب با خون و قلم خود مبارزه با ظلم و تبعیض را در تاریخ جاودانه کرده اند، و امروز دانشگاه علی رغم تمام صدمات و حملات همچنان ایستاده و پابرجاست.

در ادامه آمده است: ما پس از سه سال تلاش فراوان برای تاسیس این انجمن با تاسی از اصالت بزرگانمان و گفتمانی نو (از جهت آنکه فرزند زمانه خویشتن باید می بود) و با نگاه به آرمان‌های سبز آینده مان و منتظر به قدوم آن دادگر عالم؛ تشکیلات خود را به گرد دانشگاه می کشانیم و دست یاری دراز می کنیم سوی هر دغدغه مند و آشنا به انسان و طالب اندیشه و آگاهی.»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *