اردوی جهادی نمونه‌ پیوند علم و عمل است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک‌روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی در حاشیه روز درختکاری در معاونت سازندگی این سازمان اظهار کرد: در ایام نوروز که زمان فراغت از تحصیل و علم و اندوزی است، ان‌شاالله دوستان آنچه که در جهاد علمی آموخته‌اند را به کار می‌گیرند و برای سازندگی عازم کرمانشاه و سایر مناطق هدف‌گذاری شده می‌شوند تا در ایام نوروز شاهد حضور گروه‌های مختلف دانشجویی باشیم.

وی ادامه داد: مهمترین نکته در اردوی جهادی اتصال به عقبه علمی بوده که نمونه‌ای از پیوند علم و عمل را در تلاش‌های مجاهدان دانشجو که در غالب این گروه‌ها سازماندهی می‌شوند می‌بینیم.

نیک روش ادامه داد: از سوی دیگر با اعزام این گروه‌ها، بازگشت مسائل عینی جامعه که از دیرباز مطلوب امامین انقلاب اسلامی بوده و بارها از سوی این بزرگواران به مجموعه بسیج و سایر نهادها تاکید شده محقق می‌شود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد:  پیام این حضور به میدان عمل آمدن مردان اهل علم است که آموخته‌های برای خدمت به مردم در طبق اخلاص می‌گذارند که ان‌شاالله مایه برکت در مجاهدت‌های آن‌ها در عرصه علم هم خواهد شد و خودسازی را هم به دنبال دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *