«صادق زیباکلام» باید دریافتی‌های خود را از دانشگاه آزاد بازگرداند

مصطفی ابراهیمی مسئول شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات صادق زیبا کلام پس از رفتن از دانشگاه آزاد، گفت: آقای زیباکلام بهتر است ابتدا بگوید به چه حقی ۲۵ سال اجازه ورود اساتید جوان به عرصه فعالیت را نداده است؟

وی افزود: از زیباکلام می‌خواهیم در خصوص پولی که از پایان نامه‌های دکترا و ارشد و حقوقی که از دانشگاه آزاد گرفته مناظره کند تا مشخص شود آیا با این پول می‌تواند یک مرغ داری بخرد یا نه! یا اینکه اگر می‌خواهد این مبالغ را پس بدهد تا ما به جای مرغداری به او یک گاودارای هدیه بدهیم.

ابراهیمی تصریح کرد: همانطور که می‌دانید عضو هیات علمی نمی‌تواند با دو دانشگاه قرارداد داشته باشد، زیبا کلام چون استخدام دانشگاه تهران است نمی‌تواند در دانشگاه آزاد هم باشد و باید دریافتی‌های خود را از دانشگاه آزاد بازگرداند.

وی گفت: البته این یکی از دلایلی است که می‌تواند دلیل قطع همکاری دانشگاه آزاد با زیباکلام باشد و برای اخراج زیباکلام نه تنها از دانشگاه آزاد بلکه از دانشگاه تهران هم چدین دلیل قانع کننده وجود دارد.

لازم به ذکر است صادق زیباکلام اخیرا در پیامی در مورد اخراجش از دانشگاه آزاد گفت و نوشت: «اگر در این ۲۵ سال در مرغداری کار می‌کردم الان برایم شان بیشتری قائل می‌شدند.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *