قدردانی از حضور پرشکوه مردم انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس کانون بسیج اساتید دانشگاه تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد: حماسه دیروز چنان سیلی بود که خانه پوشالی آرزوهای بدخواهان داخلی و دشمنان خارجی برای مشروعیت‌زدایی مردمی انقلاب را به یکباره از جا کند و به گورستان تاریخ فرستاد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است

«بسم الله الرحمن الرحیم

مردم انقلابی ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶برگ زرین دیگری را به کتاب قطور افتخارات انقلاب اسلامی ایران افزودند و پیش بینی رهبر فرزانه انقلاب را در ایجاد ۲۲ بهمن تماشایی را تحقق بخشیدند. تاریخ چهل ساله کشورمان روزهای حماسی زیادی را تجربه کرده که نقش آفرینی توده‌های مردم، انقلاب اسلامی را تاسیس، تثبیت و ارتقا داده است.

بعد از اغتشاشات کور دی ماه که دشمنان عبری، عربی و غربی نظام اسلامی در تلاش بودند حقارت شکست مقابل فرزندان مقاومت را در بستر نارضایتی‌های اقتصادی مردم جبران کنند و با واکنش محکم مردم مواجه شدند، حماسه دیروز چنان سیلی بود که خانه پوشالی أرزوهای بدخواهان داخلی و دشمنان خارجی برای مشروعیت‌زدایی مردمی انقلاب را به یکباره از جا کند و به گورستان تاریخ فرستاد.

آفرین بر غیرت و شور و شعور امت ایران اسلامی که بار دیگر شهادت تاریخی امام بت شکن خود را به اثبات رساند”من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر، بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله(ص) و کوفه و عراق در عهد امیرالمومنین و حسین بن علی (صلوات الله و سلامه علیهما) است.”

در این بین که باید حلاوت شهد این حضور کام همگان را تا مدت‌های مدید شیرین، و فضای همدلی و یکپارچگی را در کشور حاکم کند،سخنران راهپیمایی با عظمت تهران، بدون درک شرایط زمانی و مکانی و از موضع نازل یک جریان سیاسی، از تریبونی که برای پاسداشت انقلاب و مردم در اختیار ایشان قرار گرفته است، به طرح مطالب حاشیه‌ای پرداخت.

رئیس جمهور کشورمان که صد البته نوک تیز پیکان نارضایتی‌های مردم به سمت عملکرد و مدیریت اجرایی و به ویژه اقتصادی ایشان و دولت دوازدهم هست که سال‌ها با سراب آشتی با غرب و برجام نافرجام وعده حل مشکلات ریز و درشت اقتصادی مردم، از آب خوردن تا سرمایه گذاری و اشتغال را سر می‌دادند، به جای تنبه از گذشته و تعظیم و کرنش در برابر مردم و پوزش از آن‌ها، آدرس غلط برای حل مشکلات ارائه می دهند.

آقای رئیس‌جمهور! واقع‌بین باشید. کمی از حباب شیشه‌ای که بین شما و مردم فاصله انداخته، خارج شوید و درد و مشکل مردم را از جدی بگیرید.

زیبنده نیست در نظام اسلامی که با نثار خون پاک صدها هزار نفر از بهترین‌های این جامعه به دست آمده است، در کسوت روحانی فعال و مسئول ارشد در تمام طول عمر انقلاب و شخص اول اجرایی فعلی کشور، لباس اپوزسیون بپوشید و آدرس رفراندوم و همه پرسی را برای حل مشکلات پیشنهاد دهید.

جمهوری اسلامی و نظام برآمده از ایثار و فداکاری مردم به عدد سال‌های انقلاب خود را در معرض انتخاب مردم گذاشته است و اساسا حضور شما در این جایگاه مرهون اعتقاد راستین امام و امت به اصل جمهوریت و مردم سالاری دینی می‌باشد.

ما به عنوان اساتید بسیجی دانشگاه تهران، نماد آموزش عالی کشور، از جنابعالی خاضعانه می‌خواهیم فرصت خدمت به مردم و جبران اشتباهات گذشته را مغتنم بدانید، و با توجه به مطالبات به حق مردم در حوزه اقتصادی، وفق اصل یکصد و بیست ویکم و سوگندی که در برابر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ادا کرده‌اید‌”همه‏ استعداد و صلاحیت‏ خویش‏ را در راه‏ ایفای‏ مسئولیت‌هایی” که بر عهده گرفته‌اید، بگمارید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *