دعوت از آحاد مختلف مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی فردا

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور طی بیانیه ای از آحاد مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

« طلوع سی و نهمین فجر انقلابی یادآور درخشش حرکت وسیع توده‌های مردم انقلابی ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ و تشکیل حکومت مستضعفان است که امروز نه تنها ایران، بلکه کل غرب آسیا و شمال آفریقا را در نوردیده و اسلام ناب را به ابرقدرتی در برابر شرق و غرب عالم معرفی نموده است.

کارآمدی و موفقیت‌های شگرف انقلاب اسلامی در این سال‌ها، دشمنان خارجی و داخلی را حیرت زده کرده و به تکاپو انداخته تا جایی که از هر سلاحی برای متوقف کردن پیشرفت‌های این مردم استفاده می‌کنند؛ از تحریم گرفته تا خونریزی‌های گسترده در ممالک اسلامی، اما در این بین مردم شریف ایران اسلامی در هیچ یک از بزنگاه‌های سال‌های اخیر، پشتیبانی خود از نظام و مسئولین را فراموش نکرده اند و نخواهند کرد.

در ادامه این مسیر، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور از عموم مردم انقلابی ایران بخصوص فرهیختگان، دانشگاهیان دعوت می‌نماید تا با حضور در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن امسال و گرامیداشت جشن انقلاب، فریادهای خود را بر سر استکبار جهانی فرود آورده و پایبندی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشاند.»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *