جایزه ویژه علامه طباطبایی به «آیت‌الله جوادی‌آملی» اعطا می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دومین دوره جشنواره ملی قرآنی و حدیثی شیخ طبرسی و اعطای جایزه ویژه علامه طباطبائی، نیمه نخست اسفند امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود.  

حجت‌الاسلام حجت‌الله ذاکر معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات در این رابطه گفت: جایزه ویژه علامه طباطبائی که در رابطه با برترین رویداد قرآنی سال است، امسال به آیت‌الله جوادی آملی مفسر کبیر قرآن کریم اعطا می‌شود.

وی با ابراز امیدواری نسبت به افزایش مشارکت قرآن‌پژوهان دانشگاهی در زمینه ارسال آثار به دومین دوره جشنواره ملی قرآنی و حدیثی شیخ طبرسی، افزود: مقاله‌ها و کتاب‌های چاپ نشده اعضای هیات علمی و روحانیون شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی دارای مدرک سطح ۳ به بالا، با ارسال به دبیرخانه این جشنواره سراسری داوری شده است و از برترین‌های آن تقدیر می‌شود.

به گفته معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات، تجلیل و تقدیر چهره‌های برگزیده مسابقه‌های قرآنی واحد علوم و تحقیقات و برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم یکی دیگر از برنامه‌های فرهنگی در واحد علوم و تحقیقات است.

دومین دوره جشنواره ملی قرآنی و حدیثی شیخ طبرسی با مشارکت پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، نیمه نخست اسفند در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *